квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями в Любешівському ліцеї відбувся захід, приурочений творчості Остапа Вишні. Участь у ньому взяли школярі із різних навчальних закладів Любешівщини. Конкурс проходив у трьох номінаціях – декламування віршів і гуморесок, тематичний малюнок та написання твору.

 Так, у першій номінації перемогу здобув юний гуморист із Великого Куреня Ростислав Кух, друге місце виборов також учень Великокурінського ліцею Роман Оласюк, а третє – учнівський колектив Деревківського ліцею. За найгарніші малюнки перемогу отримали: в молодшій віковій групі Віталіна Кравчук із Любешова, у середній – Ольга Медведюк із Березної Волі  розділила першість із Дмитром Пасиком із Великої Глуші. В написанні творів кращою стала Ірина Іванішина з Судча, друге місце виборола Ангеліна Брень із Березич, а третє - Анастасія Чернюк із с. В’язівне, розповіла Людмила Радкевич, завідувач методичного кабінету Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування