лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Роман Бондарчук із Зарудчі сьогодні мав два добрих приводи для здивування. У лісі разом із дружиною він назбирав маленьке відеречко чорниць. А повернувшись додому й переглянувши сьогоднішній номер районної газети «Нового життя», зрозумів, що незвично великим є і вирощений у їхньому господарстві столовий буряк.

 

Романа та Оксану Бондарчуків у їхньому селі називають хорошими господарями, тож, очевидно, вони чудово знають, як виростити буряки, аби і на вигляд, і на смак були хороші. За словами пана Романа, прочитавши в газеті про велетня-буряка, вирощеного жителями Проходи вагою 2,5 кг, поклав на ваги і свій чималий червоний овоч-пузань. Як видно зі світлини, той заважив 2540 г.  Охоче подружжя Бондарчуків поділилося з журналістами «Нового життя» також фотографіями зібраної сьогодні чорниці. «Ми поїхали у ліс неподалік села по гриби та набрати моху, що накрити ним ямки з картоплею. А натрапили на чорниці!», - розповів, як усе було, чоловік. А щоб люди не подумали, що то жарт, надіслав фото з номером сьогоднішньої районки, яку давно і охоче читають.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування