травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора, 10 жовтня, у с. Дольськ відбулося офіційне відкриття місцевої пожежної охорони (МПО). Відтепер три чоловіки та одна одиниця техніки цілодобово чергуватимуть задля оперативної допомоги населенню та гасіння пожеж на території Дольської та Люб’язівської сільських рад.

 

На урочистому відкритті МПО були присутні: заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації УДСНС України у Волинській області, полковник служби цивільного захисту Віктор Милостивий, голова районної державної адміністрації Сергій Фесик, начальник Любешівського районного сектору УДСНС у Волинській області Віталій Деркач, Дольський і Люб’язівський сільські голови Ігор Кузьмич та Борис Шубич.

Це уже 8-ма місцева пожежна команда, що функціонуватиме на Любешівщині. Її відкриття стало можливим завдяки сприянню та фінансовій підтримці органів місцевої влади та громад Дольської та Люб’язівської сільських рад. Від районного сектору Управління ДСНС області передано пожежний автомобіль на договірній безоплатній основі, який буде використовуватись для цілей пожежогасіння, - йдеться на сайті Любешівської РДА.
Для пожежного депо і потреб вогнеборців облаштували спеціальне приміщення. Новоспечені бійці служби «101», які заступили на бойове чергування, пройшли відповідну початкову підготовку.

Священнослужитель місцевої церкви о. Ростислав Дерлюк освятив приміщення МПО, пожежний автомобіль та благословив вогнеборців на добрі справи.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування