травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У конференц-залі Волинського ОУЛМГ відбувся публічний захист двадцяти чотирьох кращих проектів дендрологічних парків, скверів та алей. Серед них – проекти і наших краян.

 Як зазначає прес-служба Волинського управління лісового і мисливського господарства, усі проекти, які надійшли на участь у конкурсі, варті уваги фахівців, а чимало здивували своєю професійністю та чітким багатогранним викладом – графічні проекти доповнені макетами та 3D-презентаціями. За умовами конкурсу, журі може нагородити і в повному обсязі підтримати творчі задуми лише авторів трьох найкращих. Для цього авторів кращих проектів запросили на творчі дебати до Луцька. І хоча наші краяни, котрі брали участь у конкурсі, не увійшли у трійку тріумфаторів, дуже радує, що вони – у числі тих, які будуть відзначені та поетапно реалізовані.  Зокрема, це - проект Любешівського селищного парку; проект «Скверу пам’яті учасників АТО» Залізницького старостинського округу Любешівської селищної ради.

«Матимуть підтримку лісівників усі без винятку проекти, які потрапили у двадцятку найкращих. І не тільки вони. На контролі будуть усі проекти. Адже лісівники, які на Волині «поширюють моду на зелене», радо сприяють подібним ініціативам і завжди готові їх підтримати», - йдеться на сайті Волинського УЛМГ.You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування