лютого

18

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Щороку традиційно в першу неділю жовтня відзначаємо ми одне з найшановніших професійних дат – свято всіх вчителів, вихователів, викладачів - День працівників освіти.

 

І сьогодні, напередодні цього свята, актова зала  селищного Будинку культури вщент наповнилася особливою аудиторією – на урочистість зібралася вся когорта освітян Любешівщини.

Щирі вітання мовили Любешівський селищний голова Олег Кух, голова районної ради Петро Нагорний, начальник відділу освіти управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Василь Кух, в. о. начальника управління відділу освіти, молоді та спорту Любешівської РДА Неля Свищ та голова профспілки освіти Любешівщини Надія Гарбар.

Також важливою частиною святкового заходу стало нагородження Грамотами, Дипломами й Подяками різних рівнів кращих працівників освітньої галузі району. Освітяни отримали більше ста нагороджень. А це – показник професійності та високого рівня.

Вінець офіційної частини свята гармонійно розбавили  хороші музичні вітання, котрі сипалися суцвіттям українських пісень із уст талановитих культпрацівників та школярів Любешівщини.

Завершальним акордом урочистого заходу стало торжествене «Многая літа!».

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування