квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Ось таке звання отримала разом із дипломом учасника в І Міжнародному дитячому літературному фестивалі «Literature Future» десятикласниця з Любешова Дарина Корець.

 

Цей захід нещодавно відбувався впродовж двох днів у м. Чернівці. Ще навесні дівчина на пропозицію свого вчителя української мови та літератури Нелі Ліштван подала на конкурс авторський роман у стилі фентезі «По той бік Вірди». І от Дарину запросили на підбиття підсумків. Із Волині разом із нею було ще троє учасників, а всіх разом – сто кращих юних літераторів із усієї України. Дівчина розповіла, що фестиваль їй надзвичайно сподобався, вони досить активно й пізнавально провели час. Наприклад, першого дня спілкувалися з ровесниками художниками-початківцями, яким оповідали сюжети своїх творів, а ті одразу ж створювали ілюстрації до них. А ще сподобалося нашій талановитій землячці побути в ролі депутата. Їх запросили у сесійну залу міської ради, де відбулися дебати та бесіди на найрізноманітніші актуальні теми, які хвилюють молодь і взагалі українців. Наприклад, обговорювали проблему відносин батьків та дітей, говорили й про те, як усі хочуть миру в Україні. Були також зустрічі учасників фестивалю з місцевими поетами та прозаїками. Тож Дарина Корець, котра мріє стати письменницею, отримала чимало потрібної інформації, здобула певний життєвий досвід, нові знайомства і, звичайно, незабутні враження.  

Коментарі  

#1 зинаида 02.10.2018, 14:18
вітаю Дарину а також її мама з успіхами доньки!!

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування