квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні у селищному парку відбулися заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту «Козацькі забави», які організувала Любешівська ОТГ. Десять старостинських округів змагалися з тримання планки, піднімання гирі, бігові у вишиванках, кидання колоди, перетягування канату. Не дивно, що суперництва були досить нелегкими, адже й призи – вагомі: сертифікати на встановлення спортивних майданчиків.

 

Вирували спортивні пристрасті на селищному стадіоні та під кронами старовинного парку. І хоча кожен вид змагань був особливо напруженим та цікавим, найбільше вболівальників зібралося під час перетягування канату. Тут боротьба за перемогу була дійсно тяжкою. Тож коли у фінальному поєдинку зустрілися команди Любешова та Залізниці, було насправді гаряче.

У результаті, за підсумками усіх змагань, сертифікат на встановлення спортивного майданчика на суму 20 тисяч гривень здобула команда Залізницького старостинського округу, на суму 50 тис. грн. – Зарудчівського старостинського округу. А ось найвправнішою виявилася команда селища Любешів, яка виборола для містечка можливість спорудження у 2019 році спортивного майданчика на суму 80 тисяч гривень. Щоправда, як було озвучено під час нагородження переможців, любешівці та зарудчани домовилися об’єднати суми, аби облаштувати спортмайданчик у селищному парку загальною сумою 130 тис. Грн.

Також під час заходу проводилися змагання з волейболу, де команда любешівців зайняла друге місце, поступившись гостям з Луцька, футболу та шашок.You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування