квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в малому залі селищного Будинку культури відбулася зустріч з нашим земляком, уродженцем села Бихів, Сергієм Березюком, котрий на днях повернувся додому з Берліна, привізши із чемпіонату Європи три медалі: золоту та дві бронзові.

 

Насамперед селищний голова Олег Кух привітав спортсмена з високим досягненням, зазначаючи: «Завдяки твоїй перемозі у Берліні звучав Гімн України!» Також Олег Іванович вручив Сергію Подяку за високий рівень спортивної майстерності, значні досягнення у легкій атлетиці, примноження спортивної слави Любешівського краю та України, популяризацію спорту і здорового способу життя. Привітала нашого земляка й керівник апарату райдержадміністрації Тамара Ковальчук від імені РДА, подякувала Сергію за досягнення та побажала йому нових перемог на спортивній ниві.

Опісля зустріч відбулася у форматі «запитання-відповідь». Працівники публічної бібліотеки, селищної ради, учні Любешівського НВК, студенти Любешівського технічного коледжу, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи та інші присутні ставили Сергію Березюку різні запитання, на що отримували щиру відповідь чемпіона.  

Виявляється, така зустріч стала своєрідною репетицією для Сергія перед прес-конференцією, котра на днях має відбутися у Луцьку.

На завершення бесіди кожен охочий сфотографувався із спортсменом та привітав його особисто. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування