квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Учні Деревківської школи, об’єднані у рій «Нащадки козаків», єдині з Волині взяли участь у всеукраїнському військово-патріотичному вишколі «Джура-Прикордонник». Цьогоріч він відбувався на базі Кінологічного навчального центру у м. Великі Мости на Львівщині.

 Загалом такий захід проходить в Україні вдруге, спрямований він на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). А це, у свою чергу, сприятиме активному залученню молоді до національно-патріотичного та спортивного виховання, її фізичному та моральному загартуванню, формуванню цінних орієнтирів і громадянської свідомості, збереженні звичаїв та традицій українського народу. На вишкіл збираються юнаки й дівчата із прикордонних районів України. Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Державна прикордонна служба України та «Мінмолодьспорт: національне патріотичне виховання».

І ось другий рік поспіль його учасниками є юні деревківці, члени такого гуртка. Упродовж тижня наші юні краяни на чолі зі своїми наставниками Людмилою Плюсик і Тетяною Михалик активно брали участь у різних заняттях, зустрічах із прикордонниками. До речі, жили юнаки у казармах, тож мали змогу відчути справжню солдатську муштру. Для школярів проводилися навчальні стрільби, лекції з вогневої підготовки, їх навчали розбірці і збірці вогнепальної зброї. А ще хлопці й дівчата взяли участь у практичних заняттях із тактичної медицини, затримці порушника, дресируванні службових собак. Побували деревківці у пункті пропуску Рава-Руська-Хребене, на ділянці Державного кордону, тож на власні очі побачили, як несуть службу захисники державних кордонів. А так як вишкіл відбувався на базі Кінологічного навчального центру, то був проведений показовий виступ зі службовими собаками.

І розпочинався тиждень, і закінчувався із вечірньої ватри, яка ще більше об’єднала школярів із різних куточків нашої держави. «На завершення вишколу юних прикордонників привітав своїм творчим виступом Академічний ансамбль пісні і танцю України Державної прикордонної служби України», - розповіла на своїй сторінці у Фейсбук керівник групи з Деревка Людмила Плюсик.

А ще поділилася радісною звісткою: наші юні краяни повернулися додому з відзнакою – як один із найзразковіших та найдисциплінованіших роїв. Згадкою про чудову подію для них буде й подарований прапор від всеукраїнського вишколу "Джура-Прикордонник".

Фото Людмили Плюсик.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування