квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Неодноразово на нашій сторінці була інформація про збір коштів на лікування Маринки Алексейчик із Судче.

 Її діагноз – двобічна сенсоневральна глухота четвертого ступеня.  Єдиним виходом, як зазначили лікарі, є операція (встановлення у два вуха імплантатів). Однак її вартість була космічною для сім’ї Алексейчиків. Та все ж батьки вирішили  не здаватися та прикласти максимум зусиль, аби зібрати кошти. Тож завдяки рідним, друзям, односельчанам та просто небайдужим людям до чужого горя вдалося зібрати необхідну суму.

І днями на сторінці в соціальній мережі батьки поділилися хорошою звісткою: «Ура! Нарешті Маринка проімплантована.Попереду довготривала реабілітація,але це того вартує. Щира подяка лікарям за успішно проведену операцію. Божої благодаті всім хто підтримував і підтримує нас».

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування