квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Творчі колективи Любешівщини взяли активну участь у Восьмому Міжнародному фестивалі українського фольклору «Берегиня», який відбувався цими вихідними у Луцьку.

 Народний фольклорний колектив «Оргінії» Прохідського сільського клубу (керівник – Віра Круковець) дарував красу своїх голосів у п’ятницю. Обряд тріпання льону, котрий показували учасники цього колективу, не залишив нікого байдужим. Наступного дня, у суботу, у зв’язку із загибеллю на Сході двох волинян, фестиваль не діяв. А продовжився у неділю. Тоді ж участь у ньому взяли ще два колективи із Любешівщини. Зокрема, народний фольклорний колектив «Живиця» (керівник – Галина Черевко) показували обряд збирання чорниць, особливо характерний для нашого регіону. Допомагали їм у цьому дітки із Залізниці та Лобни. Народний аматорський ансамбль народної музики «Медодзвін» Будинку культури селищної ради (керівник – Олександр Матюк) презентував усім поціновувачам народної музики віночок українських пісень. За це його учасники удостоїлися першого місця у конкурсі музикування «Ой заграй, музиченьку». Загалом усі наші колективи дуже достойно виступили, що засвідчили схвальні відгуки і фахівців, і усіх слухачів та глядачів.

До слова, цьогоріч у Міжнародному  фестивалі українського фольклору «Берегиня», окрім творчих колективів Волині та з різних куточків України, брали участь також із різних країн Європи, розповіла Ольга Гарманюк, начальник відділу культури  та туризму Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради.

Фото зі сторінок у соціальних мережах Андрія Поліщука, Олександра Матюка, Ольги Мацерук. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування