травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У неділю, 5 серпня, у Сваловичах розпочався Всеукраїнський пленер художників. Триватиме він до 16 серпня.

Цьогоріч участь у заході бере більше десяти художників із різних куточків України. До прикладу є митці пензля з Ковеля, Житомира, Вараша, Києва, Івано-Франківська. Окрім того участь у ньому бере й наша краянка, жителька Любешова Олена Артисюк.

Організатор мистецького заходу Геннадій Сарапін зазначив, що Сваловичі їх вражає своєю незайманою природою, глибиною віків та самобутністю. «Однією з причин, чого ми обираємо Сваловичі, є те, що ми хочемо якнайдовше зберегти цей населений пункт. Щоб художники через власне бачення візуалізували цей поліський край світу на полотні», - розповів Геннадій Сарапін.

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування