травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора до Любешівської центральної районної лікарні завітали керівник патронатної служби апарату Волинської облдержадміністрації Валерій Криворог та представник компанії «WOG» Валентин Цьось, щоб оглянути обладнання, яке нещодавно отримала наша центральна районна лікарня за благодійні кошти.

 

Так, на пологове відділення було придбано пульсоксимитер, який вимірює насиченість крові киснем, насос шприцевий інфузійний, котрий забезпечує дозоване точне ведення розчину медикаменту з визначеною швидкістю, та аналізатор гіпербілірубінемії фотометричний, що дозволяє дізнаватися рівень гіпербілірубінемії у новонароджених, не беручи при цьому кров. Усі ці апарати, як зазначив головний лікар ЦРЛ Богдан Іванів, – від найкращого виробника медичного обладнання та є необхідним для нашого пологового відділення.

Всі три апарати для новонароджених були придбані за благодійні кошти від компанії «WOG».  «На вилучені кошти від акції «Дорога до серця», яку ми проводили вже ювілейний 10-й раз в мережі наших АЗС,  ми купуємо необхідне медобладнання для лікарень. Щоправда, раніше всі гроші спрямовували лише на одне дороговартісне обладнання в одну медичну установу, а цьогоріч наші акціонери вирішили трішки «розпорошити» кошти, при цьому акцентувавши увагу на Волинську область. Все це ми робимо спільно з Українською біржою благодійності, з якою співпрацюємо», - поінформував представник компанії «WOG». 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування