лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Зворушлива, душевна, багатолюдна зустріч відбулася у неділю в Гірках із нашою землячкою, уродженкою с. Люботин, заслуженою артисткою України Іриною Гречко.

Саме дійство проходило на сцені біля сільського клубу, яку місцеві жителі вбрали під старовину: повісили ткані покривала, вишиті рушники, ікону Божої Матері, довкола поставили соняхи, а ще ступи, скрині та інше старовинне приладдя.  Ведучою заходу була заступник директора з виховної  роботи Гірківської школи, депутат селищної ради Надія Кузьмич. Аматори сцени (і дорослі, і малеча) подарували присутнім пісні й танці. Затим запросили на сцену шановану гостю свята – талановиту землячку, нині жительку Тернопільщини, заслужену артистку України Ірину Гречко. Завітали з нею того дня у Гірки і її донька Марічка Гречко та Іван Цибульський, які теж мають неперевершені голоси, красу яких дарували гостям свята. Як зізналася сама пані Ірина, ніде й так не було важко виступати через шквал емоцій, які її переповнювали. Адже співала про отчий дім, про батьків, про рідне село, родину на своїй малій батьківщині. Про таке чудове свято у селі розповіла в.о. старости Гірківського старостинського округу Галина Зелик.

Фото Миколи Качули, із фейсбук-сторінки Ірини Гречко, Едуарда Гречка

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування