лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Більше місяця тому на сторінках нашої газети публікувалася розповідь про дівчинку-трудівничку із с. Бірки Мирославу Поліщук, котра організувала власний «полуничний бізнес», аби поїхати в табір «Артек-Буковель».

 

І мрія дівчинки здійснилася! Безпосередню участь у її здійсненні взяла й наша газета, адже після публікації ми звернулися до представника народного депутата Ірини Констанкевич в нашому районі Сергія Неймарка, аби вони посприяли у здійсненні мрії працьовитої юної бірківчанки. Цю ідею підтримали народні депутати Ірина Констанкевич та Олександр Шеченко, який є засновником туристичного комплексу «Буковель». Таким чином спільними зусиллями вдалося втілити мрію Мирослави Поліщук в реальність.

Сьогодні ж на неї вдома очікував приємний сюрприз – вручення путівки в омріяний «Артек-Буковель» та яскравих кульок, які дівчинка згодом запустила в небо, загадавши про цьому нове бажання…

А вже 10 серпня Мирослава Поліщук насолоджуватиметься гірськими краєвидами в дитячому таборі «Артек-Буковель»!

Мирослава Струк.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування