лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Любешівське управління водного господарства продовжує виконання робіт із підтримання в робочому стані насосного обладнання. Так, днями проведене технічне обслуговування одного насоса на Гірківській насосній станції. Роботи виконані за рахунок спонсорської допомоги агрофірми «Стохід нова агро», яка орендує землі, розміщені на території Гірківської осушувальної системи.

 

У липні випало вище середньомісячної норми опадів, що викликало значне підняття рівня ґрунтових вод, що унеможливлює проведення с/г робіт. Донедавна насос на цій насосній станції взагалі не працював кілька тижнів - самотужки управління не могло з цим справитися через відсутність бюджетного фінансування на ремонтні роботи. Є тісна співпраця з цією агрофірмою в питаннях обслуговування, догляду меліоративної мережі, ремонту інженерної інфраструктури по Гірківській осушувальній системі. Тож спільно і вирішуються всі проблемні питання щодо її експлуатації, розповів Віктор Крисько, голова комісії з реорганізації, начальник Любешівського управління водного господарства. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування