лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Уже розроблені детальні плани на нове будівництво приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Бірки та реконструкцію адмінприміщення Седлищенської сільради під амбулаторію. Передбачається на будівельні роботи цього року по них освоїти відповідно 4 млн. 200 тис. грн. та 3 млн. грн. Про це поінформував заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Любешівської селищної ради Олександр Савчук.

 

Водночас нагадав, що і в Березній Волі відбудеться реконструкція приміщення сільської бібліотеки у Центр культури і дозвілля з добудовою глядацької зали. Наразі по всіх трьох об’єктах відбувається громадське обговорення по старостинських округах. Після їх завершення укладатимуться договори на виготовлення проектно-кошторисної документації. Так, ПКД на обидві амбулаторії коштуватиме селищному бюджету близько 240 тис. грн., на Березновільський заклад культури – майже 70 тис. грн. Також Олександр Іванович повідомив, що вже розробляється проектно-кошторисна документація на ще один об’єкт соціальної сфери – реконструкцію адмінприміщення під дитячий дошкільний заклад у Любешові по вул. Свободи, 52 А (колишня контора СМП «Любешівагробуд»). На виготовлення цієї документації селищна рада виділила 150 тис. грн.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування