лютого

20

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Упродовж 14-15 липня в смт Маневичі відбувався перший міжнародний вокальний фестиваль-конкурс «Волинський зорепад», у якому наша юна талановита землячка Єлізавета Кузьмич стала лауреатом.

 

Першого дня було 120 учасників, у тому числі з Польщі та Литви, а з Любешівщини - лише Єлізавета Кузьмич, жителька с. Дольськ. Наступного дня у гала-концерті як лауреати виступали 37. Як охоче поділилася мама дівчинки Тетяна Кузьмич, доця стала лауреатом ІІІ степені у віковій категорії 11-14 років. Оцінювались якість фонограми, володіння голосом, харизма, сценічний образ. У журі була донька відомого українського композитора Олександра Білаша, котра, за словами мами, хвалила Єлізавету за «яскравість» та артистизм. І загалом усі члени журі були досить відкриті, щирі й давали поради успішного виступу на сцені. Наша землячка виконала пісню «Кольорові ярмарки» польською мовою, фонограму до якої підготував Ігор Панасович, колишній викладач музшколи, котрий разом із сім’єю Кузьмичів теж уболівав за Єлізавету. Адже саме він та керівник галузі культури нашого району Ольга Гарманюк порадили дівчинці взяти участь у цьому престижному фестивалі. У телефонному режимі вболівала за дівчинку і її викладачка по класу фортепіано Світлана Петяк. До того ж усі охочі мали змогу спостерігати за ходом конкурсу у прямому ефірі «12 каналу».

Фото з родинного архіву Кузьмичів.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування