квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Cьогодні в актовому залі селищного БК відбувся концерт-атестація народних аматорських колективів Будинку культури Любешівської селищної ради під назвою «Я живу тобою, Україно!».

 

Програма заходу була досить цікавою та насиченою: різножанрові пісні, українські народні танці із нелегкою хореографією, літературно-музичні композиції, побутові дійства («Збирання чорниць», «З навістом», «Тріпання льону»), колоритності яким неабияк додавала говірка селян-поліщуків, майстерна гра на музичних інструментах та інше. Його учасники – народні аматорські ансамблі народних танців «Терниця» та «Полісянка», народний аматорський ансамбль народної музики «Медодзвін»,  народний аматорський хор, вокальне народне аматорське вокальне чоловіче тріо «Соколи», аматорський театр мініатюр, гурт «Веселі хлопці», народний аматорський фольклорний колектив «Живиця» та «Оргінії», переможець патріотичної пісні Єлизавета Кузьмич та переможці огляду-конкурсу «співає родина» Віктор та Ірина Деміхи.

Загалом захід вдався, про що свідчили бурхливі оплески глядачів.

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування