квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні машина-амфібія «Труксор» розпочала чистити русло ріки в Любешові від надмірного річкового зілля, що має не лише покращити загальний вигляд водойми, але і її пропускну спроможність. Як розповіли працівники НПП «Прип'ять-Стохід», двоє небайдужих людей зініціювали почистити річку, а також надали для цього матеріальну допомогу дизпаливом.

Один із добродіїв - Богдан Панчишин, котрий нині живе у Львові, а зростав на Любешівщині. Приїхавши до рідних у гості й, побачивши, в якому стані перебуває річка, звернувся до директора національного парку Олександра Сащука з проханням очистити річку машиною-амфібією «Труксор». Водночас надав кошти на дизпаливо для заправки агрегата. Ще один небайдужий до природи чоловік – підприємець Віталій Котик із Любешова, котрий теж долучився до хорошої справи з покращення стану ріки. За словами його сина Дмитра, який від ранку з берега спостерігав за роботою «Труксора», вони всією сім’єю люблять поплавати у Стоході неподалік підвісного мосту, котрий з’єднує селище та Заріку. Тож прийняли рішення допомогти природоохоронцям покращити стан річки. Як пояснив провідний інженер з охорони природних екосистем Святослав Колб, після розчистки русла Стохід буде і чистим, і повернеться в своє русло, яке змінилося через надмірні зарослі. Він також висловив сподівання, що це не буде одноразова акція: на пропозицію та за підтримки людей чиститимуть ріку й далі. Самі вони не можуть  справитися, бо в НПП як держустанові не передбачено кошторисом витрати на пальне на такі роботи. А ще пояснили, що зараз оптимальний період для їх проведення, адже впала вода і зілля вегетує. «Кілька років тому чистили річку Прип’ять на прохання жителів с. Ветли, де люди також забезпечували пальним для амфібії», - зазначив водій «Труксора», інспектор із охорони природно-заповідного фонду першої категорії Великоглушанського природно-охоронного науково-дослідного відділення Святослав Краснодемський. Він упродовж трьох днів розчищатиме річку - від урочища Березня і до підвісного моста.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування