квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Буквально днями в Любешівській ЦРЛ буде введений в експлуатацію оновлений флюорографічний апарат, котрий розміщений на першому поверсі поліклінічного відділення.

 

Як пояснив головний лікар Любешівської ЦРЛ Богдан Іванів, проведений повний капітальний ремонт флюорографа: від старого фактично залишилася лише кабіна. Все «начиння» - повністю нове, а також підйомник, автоматичні двері, генератор високої напруги тощо. Про переваги роботи оновленого апарату каже: буде знижене променеве навантаження, зросте пропускна спроможність, не використовуватиметься флюорографічна плівка, відтак не витрачатимуться кошти та реактиви на її обробку. Відповідно, ще один плюс - економія часу в обробці знімка.

До початку введення в експлуатацію апарата залишився останній етап: персонал, котрий працюватиме на ньому, має пройти відповідне навчання. Але сам флюорограф, стверджує головний лікар, повністю готовий до роботи. Рентгенлаборант Віктор Літвинчук (на фото) зазначив, що вже зробили перший контрольний знімок і задоволені роботою апарата.

Головний лікар ЦРЛ Богдан Іванів поінформував: ремонт та всі інші роботи із «оцифрування» флюорографа складає 740 тис. грн. У той час як мінімальна вартість нового такого цифрового апарата – півтора мільйона гривень. Кошти отримали із державного бюджету за Програмою соціально-економічного розвитку окремих територій, ініціативу підтримала народний депутат Ірина Констанкевич. Виконували роботу представники заводу рентгенобладнання «Квант» із Харкова та з луцького підприємства ТОВ «Єврорентген», кошти пройшли через електронні торги за процедурою «Прозорро».

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування