лютого

18

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями наші юні кікбоксери з Любешівського спортивно-оздоровчого клубу «УДАР» здобули сім золотих та одну срібну медалі після фінальних боїв на відкритому кубку м. Ковель.

 

Отже, «золото» вибороли брати Назар і Тарас Марчики, Валентин Петрик, Віталій Кравчук, Назар Медведюк, учні Любешівського НВК, Назар Ходаковський із с. Брониця Камінь-Каширського району та Мирослав Бущук, випускник Великокурінської ЗОШ. «Срібло» поповнило «арсенал» здобутків Владислава Вітовщика з Любешова. Крім того, Мирослав Бущук, окрім медалі переможця, отримав ще одну золоту медаль і спеціальний приз за найвидовищніший бій, бо продемонстрував чудову спортивно-технічну підготовку. Також у 2017-2018 навчальному році він став найуспішнішим в клубі «УДАР» - неодноразово був переможцем та призером різноманітних відкритих боксерських турнірів, охоче поділився успіхами вихованців їхній тренер Созон Смаль.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування