березня

21

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У перший літній день 2008 року старезний любешівський парк під кронами столітніх дубів приймав кількатисячну аудиторію - там відбувався ХХІІ обласний фестиваль із фізичної культури та спорту і відкриття нового сучасного стадіону-красеня «Колос». Тож сьогодні він святкує своє десятиріччя.

 

У святковому номері «Нового життя», приуроченому цій події, тодішні керівники районної влади Валерій Панасюк і Василь Корець зауважували: «Розпочати втілення цього великого проекту намітили ми у липні 2006 року. Проведені громадські слухання з даного питання підтвердили, що розвиток масового фізкультурно-оздоровчого руху в районі почати слід із реконструкції стадіону «Колос». 28 липня 2006 року рішенням районної ради було затверджено заходи з підготовки, організації та проведення обласного фестивалю з фізичної культури і спорту у селищі Любешів. Ми усвідомлювали також те, що районний бюджет не зможе в повній мірі покрити всі видатки на його реконструкцію. Тому тільки спільними зусиллями меценатів, спонсорів, активних громадян, яким небайдужа доля підростаючого покоління, як прийнято в народі говорити «толокою», ми змогли цей задум втілити в життя».

І дійсно, всі тоді жили одним бажанням - реконструювати стадіон. До цього прикладали зусилля колективи різних установ, організацій, підприємств району, просто небайдужі громадяни. У результаті менше як за два роки (роботи почалися у жовтні 2008 року) всією громадою змогли зібратися на відкриття фізкультурно-спортивного комплексу: із сучасними футбольним полем, адмінприміщенням, біговими доріжками, волейбольними площадками.

…Промайнуло десять років. За цей час «Колос» приймав на своїх теренах учасників змагань різних масштабів. Тут, на облаштованих бігових доріжках, тренуються легкоатлети з різних куточків України. На футбольному полі вирують пристрасті суперництв різних команд нашої країни та навіть сусідньої Білорусі. «Колос» продовжує залишатися гордістю Любешівщини, адже подібний стадіон є не в кожному районному центрі Волині.

Однак, як це не прикро, час вносить свої корективи. І для того, аби цей об’єкт служив упродовж багатьох років, потрібен догляд та справжній господар. Тож не дивно, що долею стадіону переймаються небайдужі громадяни, в тому числі й нинішній депутат Любешівської селищної ради Валерій Панасюк, дітищем якого по праву можна назвати цей об’єкт. Ось і нещодавно Валерій Сергійович на сесії ОТГ порушив у владних щаблях питання подальшого його функціонування. Адже як спільною громадою збудували «Колос», так маємо разом усі його і зберігати, аби й для майбутніх поколінь він залишався справжньою окрасою у старезному парку над Стоходом.

 

Із паспорту об’єкта:

Загальна вартість - 1185000 грн. Із бюджету витрачено було 473528 гривень. Вдалося залучити 299995 гривень спонсорських коштів. Генпідрядником робіт був тодішній депутат районної ради, підприємець Віктор Токарчук. Витрачено матеріалів: 102 т цементу, 1,5 тис. м3 піску, 1520 т каміння, щебеню, 326 т відсіву, 15 м3 деревини, 9,5 т металу. Площа фізкультурно-спортивного комплексу: стадіон - 1,56 га, волейбольні майданчики - 0,16 га. Облаштовано 1150 посадочних місць.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування