січня

23

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора закінчилися роботи над проектом «Оновлення стели «Любешівський район - Камінь-Каширський район», яка знаходяться з боку дороги при в’їзді у с. Седлище.

 

Насамперед було створено ескізи та узгоджено їх із керівниками – головою районної ради Петром Нагорним та першим заступником РДА Сергієм Фесиком. Затим безпосередньо й розпочалася сама робота. Спочатку – зняття верхнього шару старої фарби та ґрунтування. Ці роботи виконали працівники ДП СЛАП «Любешівагроліс». А далі найцікавіше – художнє оформлення, з чим майстерно справилася вчитель образотворчого мистецтва В’язівненської ЗОШ І-ІІ ст. Олена Артисюк, перетворюючи в’їзний знак на справжній витвір мистецтва. Їй допомагали у цьому Віталій Ковальчук та Володимир Мосійчук. Спонсором проекту виступило ДП СЛАП «Любешівагроліс» (директор Віктор Симонович).

Мирослава Струк.

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування