січня

23

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора в центрі Луцька відбулося Свято ПТО (професійно-технічної освіти), де гідно себе представив і наш Любешівський технічний коледж ЛНТУ. Як результат – Подяка та цінний подарунок від керівництва управління освіти Волинської ОДА.

 

Ось уже п’ятий рік поспіль коледж бере участь у цьому заході, і щоразу представляє інший асортимент виробів, смаколиків, нове щось придумують, як представити себе на всю Волинь. Вчора «на ура» пішли свіжо викачаний мед, кулінарні, кондитерські вироби, а також с/г інвентар із металу, а ще були вироби з дерева, картини, створені різними техніками, солом’яні капелюхи, кошики з кореня сосни та ін. Виручені кошти будуть освоєні на зміцнення матеріальної бази коледжу. А подбали про підготовку такої виставки педагоги та молодь коледжу, при чому були по два учні від кожної професії, яку здобувають тут. А от матеріальну підтримку частково надала профспілка. Тож слова подяки за чудову організацію гідні всі, хто долучився до підготовки виставки на Свято ПТО. До речі, дещо з виробів, смаколиків придбали в наших земляків і керівництво облради та облдержадміністрації, і нардеп Ірина Констанкевич. Місць не призначали, проте вручали Подяки та цінні подарунки. Цього разу нам подарували плазмовий телевізор. Таким чином нашим учням була наочна профорієнтація, а в цілому користь для іміджу закладу.

Анатолій Хомич, в. о. директора Любешівського технічного коледжу ЛНТУ.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування