жовтня

19

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Вчора, 29 травня, учні 5-6 класів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Залізниця ім. Івана Пасевича мали екологічну екскурсію територією національного природного парку «Прип’ять-Стохід».

 

Школярі ознайомилися з водними об’єктами території парку, побували у рекреаційному пункті села Люб’язь та почули багато корисної інформації про НПП та його діяльність. Відвідали озера Люб’язь, Біле та Рогізне, під час подорожі були поінформовані про їхні особливості, рослинний світ приозерної зони. Додому учні поверталися хоч і втомлені, проте радісні та задоволені, адже отримали неймовірні враження, пізнали нове і цікаве.

Прес-служба НПП «Прип’ять-Стохід».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування