червня

17

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в стінах Любешівської дитячої музичної школи було особливо людно. Адже тут відбувалися випускні екзамени та випускний.

 

Хвилююче, радісно і трішки сумно було п’ятнадцяти юнакам та дівчатам, які шість років пізнавали мистецтво музики, а тепер покидали стіни цього навчального закладу. До речі, це був перший випуск скрипалів, відколи знову зазвучала скрипка в ДМШ. Винуватців свята привітали першокласники та інші учні школи – віршами, розіграшами, музичними номерами. Та й самі випускники долучилися до святкової програми – зіграли улюблені музичні твори. А директор Юрій Будько вручив їм свідоцтва про закінчення муз школи. Батьки щиро дякували викладачам за те, що навчали і водночас виховували їхніх доньок і синів.

Тамара Урядова.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування