червня

17

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора у великому залі Любешівського РБК відбулося свято молодості душі, жартів і дотепів. Адже саме на ноті сміху відбувся випускний у незвичному місцевому виші.

 

Вітання приймали «студенти» від директора територіального центру Миколи Демиха, при якому й діє цей «університет», відповідальної за робуту "вузу" Тетяни Баранової, «старости групи» Ганни Кух та секретаря Любешівської селищної ради Володимира Сергійчука. Також традиційно «ректор» Микола Олексійович вручив слухачам "Університету ІІІ віку" сертифікати, котрі засвідчують, що вони прослухали курси лекцій, і побажав гарно відпочити за канікули, котрі триватимуть до жовтня. Відтак подякував тим спеціалістам та організаціям, керівництву селищної та районної рад, райдержадміністрації, які співпрацюють, підтримують і допомагають «університету». Самі ж "студенти", а це вже відомий і в Білорусі аматорський гурт «Калинонька», виконали українські народні, переважно жартівливі, пісні, гуморески, були й театралізовані дійства побутового характеру про взаємини чоловіків та дружин, які нікого не залишили байдужими. Тож присутні в залі не шкодували долонь для аплодисментів. А от буквально зірвався зал оваціями, коли жіночки-студентки затанцювали… реп. Також авторські поезії прозвучали від Ганни Шукалович (Ганки Поліскої). Завершився захід спільним виконанням всіма присутніми відомих пісень, як-от «Волинь моя», а також словами вдячності гурту «Калинонька» та його керівнику – заслуженому працівнику культури України Ніні Дащенко.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування