лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

"Цьогорічний День Перемоги для мене був особливим – ще не пам’ятаю, аби отримував стільки вітань та слів поваги.

 Окрім онуків та правнуків, які з’їхалися з усіх куточків, завітали до мене учні місцевої школи. Вони подарували мені квіти, купу позитивних емоцій, а ще передали вітальну листівку від місцевої влади. Затим поріг мого будинку переступили парафіяни любешівськоволянського храму св. Архістратига Михаїла – теж із квітами, вітаннями від себе та від настоятеля святині о. Андрія. Приймав віншування я і від представника релігійної громади християн віри євангельської - п'ятидесятників Олександра Мартюшева. А ще – від секретаря Любешівської селищної ради Володимира Сергійчука.

Зізнаюся чесно, ще ніколи мене так не вітало багато людей. Дякую щиро усім їм за чуйність та увагу. Адже нам, ветеранам, ця увага дуже важлива", - розповів для редакції Степан Котисько, ветеран Другої світової війни, с. Любешівська Воля.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування