лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора в Луцьку у Волинському академічному обласному театрі ляльок нагородили кращих медсестер Волині. Серед тих, хто отримав відзнаки і вітання від керівництва області – й наші землячки. Сьогодні вітання продовжувалися.

Урочисті заходи відбулися з нагоди Міжнародного дня медичної сестри. Вітали і досвідчених працівників, і молодих медиків. Зокрема, Грамоту від Асоціації медичних сестер Волині «Милосердя» отримала головна медична сестра Любешівської центральної районної лікарні Галина Фесик. А сьогодні під час робочої наради головний лікар ЦПМСД Любешівського району Наталія Ланевич вручила Грамоту управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації сестрі медичнісй загальної практики сімейної медицини ЦПМСД Альоні Шоломіцькій (на фото).

До речі, святковий концерт у ляльковому театрі організовували вихованці різних медичних коледжів Волині.

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування