січня

22

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Під кінець квітня в польському місті Люблін відбувався Чемпіонат із симуляційної медицини та конференція для студентів і молодих учених. Участь у ньому брало 11 команд - із Польщі, Китаю та України. Третє місце здобули українці, серед яких – і наші земляки!

 

Україну представляли студенти Тернопільського державного медичного університету, зокрема, уродженець Любешова Роман Гук. До цього команда готувалася на базі симуляційного центру при Тернопільському медичному виші, директором якого є також любешівка – Галина Цимбалюк (у дівоцтві - Басалик), яка безпосередньо займається зі студентами-медиками. Вона разом із завідувачем кафедри медицини катастроф і військової медицини, професором Арсеном Гудимою супроводжувала команду на змаганнях. За словами Галини Юріївни, ці студенти є членами молодіжного осередку ГО «Всеукраінська рада реанімації та ресуститації» і вже неодноразово успішно представляли Україну та Тернопільський держмедуніверситет за кордоном.

На фото учасників змагань: наші земляки - прямо по центру Роман Гук, справа від нього Галина Цимбалюк.

Тамара Урядова.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування