січня

22

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Творча зустріч, котра нещодавно відбулася у ЗОШ І-ІІ ст. с. В`язівне, стала справжнім святом душі: педагоги та школярі школи мали можливість поспілкуватися зі своєю землячкою Валентиною Матвіїв, поезія якої того дня об`єднала усіх присутніх.

 Щирістю, глибиною, залюбленістю у світ, у рідне село, любов`ю до батьків та родини, великим патріотизмом полонила Валентина Павлівна слухачів. Поезія звучала у виконанні учнів і самої авторки так трепетно, що ніхто не залишився байдужим, а то й сльоза не раз бриніла в очах і дітей, і дорослих.

Валентина Матвіїв родом із с. В`язівне. І навіть проживаючи вже багато років на Львівщині, тримає міцний зв'язок з рідним краєм: час від часу відвідує своє село, школу, зустрічається з родиною, однокласниками, своїми наставниками. Обов’язковими є і прогулянки садом біля батьківського дому, лісом, полем... А потім усе це переливається через переповнені почуттями вінця її творчої душі на папір колоритною поезією.

Ця ж зустріч, я переконана, залишить по собі не одну поезію від авторки й, можливо, від присутніх на святі. Діти настільки захопилися Валентиною Павлівною, задавали безліч запитань про її дитячі роки, про творчість, дехто навіть під впливом емоцій читав власні вірші.

Поезію Валентини Матвіїв часто можна прочитати на її сторінці у «Facebook». Наразі готується до друку збірка нашої землячки, яку з нетерпінням чекають її родина, колеги, друзі, учні (Валентина Павлівна працює вчителем української мови та літератури), а віднині – і ми. Віриться, що ця мрія здійсниться, і ми обов’язково матимемо можливість ще не раз доторкнутися душею до животворного слова Валентини Матвіїв.

Людмила Радкевич, 

завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Любешівської РДА.

Фото зі сторінки В’язівненської школи у мережі “Фейсбук»

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування