січня

22

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Школа бере участь у всеукраїнському проекті Zero Waste School, від Фонду Кличко та Соса-Соla Foundation, метою якого є підтримка вирішення глобальної  проблеми «Світ без відходів». Була сформована команда з активних учасників самоврядування, які схильні проявляти ініціативу та вміють працювати у групі (десятикласники Марія Поліщук і Володимир Середа, восьмикласники Софія Черевко та Іван Деркач). Нещодавно вони повернулися з навчального тренінгу Active Citizens, який відбувався у Києві.

 

Протягом трьох днів учні вчилися через неформальне навчання впроваджувати культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а також як на цьому заробляти кошти на потреби школи. Пройшли практичний семінар із управління проектами, склали план реалізації власного проекту, навчалися прогнозувати ризики, комунікувати зі стейкхолдерами та ЗМІ.  Також познайомилися з відомими громадськими активістами, які розповіли як долати перешкоди, що траплятимуться на шляху і поділилися власним професійним досвідом. Після повернення команди одразу ж розпочалася реалізація власного проекту із сортування сміття у селі Залізниця. До участі у ньому залучаються молоді люди, яким небайдужа проблема чистоти довкілля. Нині здійснюється залучення коштів для закупівлі контейнерів для роздільного збору сміття, а також проводитиметься тренінг для усіх охочих щодо правил роздільного збору сміття. Тож сподіваємося на вдалу реалізацію наших намірів.

Оксана Гриневич, координатор проекту Залізницької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Пасевича.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування