січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Фонд Кличко разом із партнером Coca-Cola Foundation та компанією Coca-Cola започатковали проект Zero Waste School, який покликаний навчити школярів та вчителів, через неформальне навчання, впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом й у світі. І в ньому братимуть участь залізницькі школярі.

 

Для участі у конкурсі потрібно було до 18 березня цього року зареєструватися у певній системі та записати відеозвернення з презентацією своєї команди тривалістю до хвилини з допомогою будь-якого пристрою. За результатами конкурсного відбору учасниками всеукраїнського проекту Zero Waste School від Klitschko Foundation та Coca-Cola Foundation стало дві школи Волині: гімназія №21 ім. М. Кравчука м. Луцька та наша Залізницька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Пасевича. Згаданий проект навчить підлітків брати активну участь у житті громади та об’єднувати жителів села заради спільної мети. А також через неформальні тренінги школярі та вчителі зрозуміють, як впровадити культуру сортування відходів у школі та громаді. Програма проекту допоможе учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади. Тож уже з наступного тижня четверо школярів (8,10 кл.) у супроводі педагога відбудуть у Київ для участі у тренінгу Active Citizens. Після повернення із першої частини проекту “Zero Waste School” учасники проведуть дводенний тренінг для школярів, батьків та шкільного персоналу, де навчать їх бути активними громадянами, правильно сортувати сміття – метал, папір та пластик, а також, як на цьому заробляти кошти на потреби школи.

Аліна Черевко, заступник директора із виховної роботи Залізницької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Пасевича.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування