січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Вчора в Арт-галереї луцького центрального універмагу стартував другий обласний етап конкурсу «З Україною у серці».

Він відбувається за підтримки народного депутата України від УКРОПу Ірини Констанкевич, Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом» та Союзу Українок Америки. Представники з Любешівщини (22 вихованці та випускники шкіл району, Любешівського технічного коледжу ЛНТУ) достойно представили рідний район. Виставку їхніх виробів може бачити кожен відвідувач.

Сергій Неймарк, помічник народного депутата України Ірини Констанкевич, депутат Любешівської селищної ради.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування