березня

24

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Уже побачив світ весь тираж у 500 примірників книги «Деревок з діда-прадіда» за авторством місцевого історика Миколи Терещука. Це стало можливим завдяки газеті «Вісник +К», видавництво якої випустило її, віддрукована продукція у Волинській обласній друкарні.

 Ще восени минулого року шеф-редактор вищеназваної газети Євген Хотимчук, дізнавшись про величезні напрацювання Миколи Івановича, зголосився допомогти у виданні книги, сигнальний примірник якої ще встиг побачити автор. Однак за кілька днів після цього його не стало.

Наразі ж віддруковано уже весь тираж чудової книги, в якій уміщена інформація про село Деревок від сивої давнини і до сьогоднішніх днів. Зокрема, спогади та легенди про заснування поселення, його жителів, працівників різних сфер діяльності, участь селян у війнах, а також про уродженця Деревка – Героя України Едуарда Гриневича.

Наталія Муха.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування