березня

21

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями у Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулося свято нагородження переможців обласного літературного конкурсу юних поетів-початківців «Думи і мрії». У конкурсі взяли участь  понад 140 дітей із усіх куточків Волині. На нагородження прибули 14 переможців, серед яких і наша землячка.

А загалом це були представники від Горохівської, Луцької, Ковельської, Любешівської, Любомльської, Старовижівської, Шацької районної централізованої бібліотечної системи, Луцької міської централізованої бібліотечної системи, Володимир-Волинської міської центральної дитячої бібліотеки. Учасників свята привітали голова журі конкурсу, член Національної спілки письменників України Надія Гуменюк, директор Волинської обласної бібліотеки для дітей Наталія Граніч. Захід розпочався виступом знаного в нашому краї колективу – ансамблю народної музики «Волиняни» Луцької дитячої музичної школи №3 під керівництвом Тетяни Жилюк. Конкурс проходив у трьох вікових категоріях. Зокрема, друге місце здобула Людмила Ліштван, учениця 10 класу НВК смт Любешів.

Ольга Ковальчук, заступник директора по роботі з дітьми Любешівської районної централізованої бібліотечної системи.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 31  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування