січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Як завжди, народну обраницю Любешівщина радо стрічала. Тож і минула середа, 28 березня, не стала винятком, коли Ірина Констанкевич вкотре відвідала район.

Перша зустріч відбулася у залі ОНЗ «Любешівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» - Ірина Мирославівна вручила Дипломи, Подяки і сертифікати для відвідання розважального центру «Адреналін-сіті» переможцям і учасникам першого районного етапу конкурсу українського декоративно-ужиткового мистецтва серед школярів та студентської молоді «З Україною в серці творимо наше майбутнє». Ірина Мирославівна наголосила: за результатами другого обласного туру кращі роботи будуть представлені на виставках і в Луцьку, і Києві, і в США.

Побувала депутат Верховної Ради і в молодшій школі цього закладу, де педагоги розповіли, що не вистачає місця, матеріальної бази для запровадження програми «Нова українська школа» та просили посприяти з ремонтом спортзалу. Окрім того, підходили до Ірини Констанкевич із особистими проханнями, і з робочими. Наприклад, директор Любешівського технічного коледжу – аби нардеп посприяла у вирішенні питання ремонту стіни приміщення цього закладу. Начальник відділення поліції - щодо встановлення відеоспостереження в найбільш людних місцях у смт Любешів та створення поліцейської станції в с. Велика Глуша.

Після райцентру Ірина Мирославівна відвідала два найбільш віддалені населені пункти – Велику Глушу та Щитинь. Люди дякували за те, що нардеп не оминає своїх виборців, а головне – що посприяла, аби і надалі діти харчувалися в школах. Звичайно, просили поради, допомоги. Педагоги - щодо покращення матеріальної бази, керівники громад і жителі сіл – про ремонт доріг, а також порушували інші болючі питання, котрі не в силах самостійно вирішити.

На всі запитання Ірина Констанкевич надавала відповіді, пояснювала можливі шляхи вирішення тих чи інших проблем. А її помічник Сергій Неймарк занотовував їх. Бо ж за кожним – доля людей, громади.

Тамара Урядова. 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 31  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування