січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в актовому залі районного Будинку культури відбувся літературний захід «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине…», приурочений  204-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Його організували та провели культпрацівники району.

 

Ведучі заходу – Владислав Петяк та Богдана Ковальчук пригадали нелегкий життєвий й творчий шлях Кобзаря. Народний аматорський хор Любешівського РБК під супроводом нового керівника Віталія Деревянка виконав декілька українських пісень на слова Тараса Шевченка. Зворушливо розносилася залом й поезія  Кобзаря, по-особливому звучали літературно-музичні композиції. Хотілося слухати й слухати величні вірші українського генія із уст професіоналів…

Паралельно у залі діяла тематична книжкова виставка «Велич Тарасового слова», яку організували працівники центральної районної бібліотеки.

Мирослава Струк.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30 31  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування