січня

22

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями в Луцьку відбувся заключний тур трьох обласних конкурсів: фортепіанного мистецтва «Золота нотка», виконавців на струнних народних інструментів, а також баяністів та акордеоністів ім. Феофана Щегельського, котрі організовувалися серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Свою професійність там показали троє вихованців Любешівської дитячої музичної школи, котрі здобули перемоги в двох попередніх турах.

 Єлізавета Кузьмич (клас фортепіано, викладач Світлана Петяк), Тарас Деміх (клас гітара, викл. Микола Повниця) та Віталіна Кравчук (клас баяна, викл. Юлія Баранович) вибороли право виступати на обласній сцені, спочатку ставши кращими серед інших вихованців Любешівської ДМШ, а потім – серед учасників регіонального туру конкурсу, що проходив у м. Ковель. Тож були нагороджені сертифікатами та подяками обласного управління культури Волинської ОДА. Ось таку хорошу інформацію надали викладачі та директор музичної школи, зазначивши, що конкурсне журі відзначило високий професіоналізм наших юних музикантів, вдало підібраний репертуар. А ще охоче додали: «Приємно було зустріти колишнього нашого випускника Романа Некоза, котрий нині працює в Луцькій муз школі №1 та викладачем у Волинському державному коледжі культури і мистецтв ім. І. Стравінського. Тепер уже його власні вихованці баяністи брали участь у конкурсі. Зустрічали й інших випускників, які продовжили професійно займатися музикою, ставши студентами коледжу».

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування