січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в актовому залі Любешівського НВК відбулася відбіркова виставка робіт конкурсу українського декоративно-ужиткового мистецтва серед школярів та студентської молоді «З Україною в серці творимо наше майбутнє», який проводиться за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», народного депутата України Ірини Констанкевич та Союзу Українок Америки (133-й відділ). Свої роботи надали більше сорока учасників із різних куточків Любешівщини.

 

Оцінювали роботи члени оргкомітету: голова журі цього конкурсу, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв СНУ імені Лесі Українки Галина Вахрамєєва, голова Волинського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України, викладач відділу художніх ремесел Луцького вищого професійного училища будівництва і архітектури Володимир Кусик, а також помічник народного депутата Ірини Констанкевич, депутат Любешівської селищної ради Сергій Неймарк. Голова журі Галина Вахрамєєва зазначила: «Автори кращих робіт поїдуть до Луцька, де впродовж чотирьох днів спілкуватимуться з майстрами, членами Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Проводитимуться майстер-класи, працюватимуть кожен відповідно до свого профілю на підтвердження дітьми навиків майстерності. Оцінюватимуться дві роботи: представлена на першому етапі, тобто в районі, і зроблена безпосередньо на майстер-класі. Роботи переможців другого етапу конкурсу будуть направлені до Америки, про що є домовленість із Союзом Українок Америки… Всі учасники будуть відзначені. Адже головне завдання цього масштабного конкурсу, зініційованого Іриною Констанкевич, - привернути увагу до українських традиційних видів ремесел…»

Опісля Галина Вахрамєєва та Володимир Кусик провели профорієнтаційну бесіду для старшокласників про художні спеціальності, котрі викладаються у їхніх вузах.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування