січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в малому актовому залі РБК відбулося літературно-мистецьке свято, яке організувала та провела районна бібліотека для дітей.

 

Насамперед керівник централізованої бібліотечної системи нашого району Людмила Гаврилюк зазначила, що захід приурочений всеукраїнському тижню дитячого читання та про походження цієї дати. У свою чергу школярі пригадали історію виникнення паперу, книги тощо. Також юні читачі подарували усім присутнім віночок цікавих віршів та пісень про маму, Батьківщину й рідний край.

Приємно вразили глядачів танцювальні постанови дитячого хореографічного гурту «Перлинка». Неповторні хвилини насолоди присутні отримали від майстерної гри на музичних інструментах вихованців Любешівської дитячої музичної школи.

Завершенням чудового заходу стало вручення Грамот та книжок для кращих читачів бібліотеки.

Мирослава Струк.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування