січня

22

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Всеукраїнський конкурс учнівської і студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж «Змагаймося за нове життя!», присвячений Лесі Українці, починався у Криму (був Всекримським), але вже третій рік – всеукраїнський. Цьогоріч для участі від Любешівського району було надіслано близько 30 робіт у номінаціях «Декламація», «Твір», «Малюнок». Переможцями стали восьмеро учнів у номінації «Декламація», ще двоє відзначені подякою за участь.

На гала-концерт, який відбувся 17 березня у м. Чернівці у приміщенні філармонії, запрошували тих, котрі зайняли перше місце. Там побували Богдана Ковальчук (11 кл. ОНЗ «Любешівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія», керівник Тетяна Веремійчик), Анастасія Кисіль (11 кл. Залізницької ЗОШ, кер. Людмила Радкевич), Анна Конах (11 кл. Седлищенської ЗОШ, кер. Людмила Бурдак), Дарина Павлік (9 кл. В’язівненської ЗОШ, кер. Любов Горщар). Їх нагородили Дипломами першого ступеня та іменними кубками. Здобули 2-3 місця та відзначені у номінації «Декламація» Марія Оласюк (9 кл. Залізницької ЗОШ, кер. Ольга Шеметило) - 2 місце; Іван Поліщук, Андрій Масюк, Олександр Швайко (учні 9 кл. цієї ж ЗОШ, кер. Ольга Шеметило) - 2 місце; Дарина Гладич (9 кл. Цирської ЗОШ, кер. Світлана Тимонік) - 3 місце; Дарина Дишко (11 кл. Ветлівської ЗОШ, кер. Любов Гаць) - 3 місце; Єлизавета Бас (6 кл. Залізницька ЗОШ, кер. Руслана Масюк) та Ангеліна Руднік (6 кл. Березичівської ЗОШ, кер. Людмила Ковальчук) отримали подяки в цій же номінації.

Запам’яталося, що участь у конкурсі взяли учні та студенти не лише з України, а й Норвегії, Італії, Литви, Росії - всього більше трьох тисяч осіб у номінаціях «Декламація», «Твір», «Малюнок», «Аудіовізуальний твір», «Наукова робота», «Вокал». Дівчинка з Італії (Сан-Ремо) Софія Лоренсо читала вірш «Contra spem spero!» Лесі Українки українською, англійською, італійською мовами та подарувала копію рідкісного портрету поетеси для організаторів конкурсу. Виступала дівчинка з інтернату для дітей з особливими потребами - під супровід аудіозапису виконувала пісню мовою жестів. Також було багато учасників зі Сходу України: Волновахи, Словянська, Луганська, Пісків… Особливим став спільний виступ двох учасниць - зі Львова та з Донецької області, що підтвердило: Схід і Захід України – єдине ціле.

Людмила Радкевич,завідувач РМК відділу освіти, молоді та спорту РДА. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування