січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Минулої суботи в Луцькому пабі «Лучеськ» відбувався концерт легендарного українського фолк-метал-гурту з Києва «Тінь Сонця», який є учасником українських фестивалів «Захід-фест», «Файне Місто», «Respublica», «Бандерштат», «Woodstock Ukraine», «Трипільське Коло» та ін. Найцікавіше, що поруч заспівала наша талановита землячка - керівник народного аматорського театру мініатюр Любешівського районного Будинку культури Ірина Матюк!

Разом вони виконали пісню «Останні ночі без тебе». Як виявилося, співпраця планувалася ще кілька років тому. За словами Ірини Матюк, вона та її чоловік «виросли» на піснях гурту «Тінь Сонця». Тому при нагоді не пропускають його концерти. Так, ще у 2016 році вони придбали квитки на концерт «Буремний край», що відбувався в Луцьку у тому ж таки пабі «Лучеськ». «Після концерту (що звично для Лучеська) було караоке, і я подумала, чому б не заспівати, хоча караоке не дуже люблю. А склалося так, що музиканти ще не поїхали, і поки я доспівала «Же тем» Лари Фабіан, то вони вже стояли збоку і аплодували. Буквально через кілька днів мені, тоді ще у «ВК», написав Сергій Василюк, лідер гурту «Тінь Сонця» (незрозуміло, як і де він мене шукав) і запропонував зробити рок-версію цієї пісні. Я, звичайно, погодилася. Проте в зв'язку з вагітністю і дектретною відпусткою не змогла поїхати до Києва... І ось декілька тижнів тому Сергій звернувся з пропозицією заспівати разом пісню «Останні ночі без тебе» на концерті в Луцьку! Враження навіть не передати… Хлопці, незважаючи на те, що такий легендарний гурт, виявилися досить простими в спілкуванні. Для мене ж було дуже відповідально виступати з ними», - розповіла, як усе складалося наша землячка.

На фото – Ірина Матюк разом із лідером гурту «Тінь Сонця» Сергієм Василюком.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування