травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У приміщенні Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки  відбувся обласний конкурс читців «Мій любий краю», приурочений 147-й річниці від дня народження геніальної української поетеси. 

Традиційно цей конкурс зібрав пошановувачів поезії та літературної творчості Лесі Українки з найвіддаленіших куточків Волині, серед яких - учасники художньої аматорської творчості районних, міських, сільських клубних установ, школярі, студенти вищих та середніх навчальних закладів у трьох вікових категоріях. Любешівський районний Будинок культури представляла учасниця аматорського мистецтва Богдана Клявзунік – учениця 11-Б класу Седлищенської ЗОШ, яка читала легенду Лесі Українки «Щастя». Журі високо оцінило майстерність володіння словом учасниці, сценічну культуру та своєрідну манеру виконання. В результаті Богдані присуджено перше місце  у другій віковій категорії. Дівчину нагородили дипломом управління культури Волинської ОДА та книгами творів Лесі Українки, повідомляє відділ культури РДА.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 28        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування