лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в актовому залі районного Будинку культури було велелюдно, адже відбувалася театрально-музична вистава «Ніч перед Різдвом» за мотивами класичного твору Миколи Гоголя. От тільки цьогоріч наповнюваність самої вистави на минулорічні прохання любешівців дещо змінили, зокрема збільшили кількість музичних номерів.

 

Загалом, як повідомила керівник аматорського театру «Гранд», режисер вистави Ірина Сащук-Матюк, виступ посилено готували протягом місяця. Також цьогоріч змінився й акторський склад. Роль Оксани та закоханого Вакули виконували незмінні актори – Ірина та Олександр Матюки. Роль Чорта дісталася директору РБК Анатолію Ковальчуку. А от Наталія Горщар, яку звикли всі бачити на сцені зі скрипкою, перевтілилася у колоритну Солоху. Паном Чубом був Віталій Оласюк, його кумом – Микола Корх. Роман Дащенко перевтілився у поважного Пацюка. Незмінною лишилася й Цариця Катерина – працівник РБК Тетяна Хомич. Дівчат грали Вікторія Некоз та Богдана Ковальчук, хлопців – Олександр Сащук і Василь Триндюк. Також у виставі брали участь баби Ткачиха і Трандичиха – працівники культури Надія Боснюк та Олена Василюк. А роль фаворита Цариці Потьомкіна дісталася Сергію Василюку. Крім того, залучені були й вихованці БДЮТ, які радували глядачів цікавими хореографічними постановками (керівники – Олена Лопухович та Ніна Сащук).

Сценічне вбрання (художник по костюмах - Олена Лопухович) та відповідні декорації, національний колорит, музичне оформлення (професіонал цієї справи – Юрій Березюк), світло, яке «підігравало» персонажам (цим керував Сергій Швайко), майстерна гра акторів та атмосфера, просякнута святковістю і магічністю, – все це неабияк вразило глядачів, котрі із захопленням спостерігали за дійством. А їхні бурхливі оплески лише підтверджували це.

Мирослава Струк.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування