лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Багатолюдно у храмі села Мала Глуша було на Різдво: день народження Христа єдиним серцем і вустами прославляли три покоління односельчан: онуки, діти, батьки.

Учні шостого класу відтворили вертеп. У церковній тиші по-особливому урочисто і тепло звучала колискова для маленького Ісуса у виконанні Вероніки Лесик і Ольги Кацевич. Пастушки радісно повідомили, що на небі засіяла зірка і привела їх до стаєнки, де народилось мале Дитятко. Веселенькі, модно одягнені Жид і Жидівка (Ілля Гаврилюк і Вікторія Лахай) порозставляли свої сіті і служать Іродові, обурюються, що «хлопи не сіють і не косять, а спасіння в Бога просять». Але світлі Ангели (Маргарита Кичук та Іванна Пархомович) – на варті добра, разом із трьома царями зі Сходу не дозволили знищити мале Дитя. Урочисту подію народження Ісуса Христа майстерно прославляли у колядках бабусі шестикласників. Зірка, яка сповістила про народження Христа, сяє і понині. Радістю огорталися людські серця, очі світилися любов’ю, коли всі присутні у храмі виконали знану «Нова радість…». Настоятель храму отець Іван Гаврилюк подарував учасникам різдвяного дійства солодкі подарунки. Дух свята заполонив душі парафіян і налаштував усіх на позитивні емоції на цілий рік.

Надія Кошель, завідувач сільської бібліотеки с. Мала Глуша.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування