грудня

17

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Відповідно до Указу Президента України від 7 грудня 2017 року №409 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно 11 жінкам нашого району.

 

Церемонія вручення відбулася сьогодні в приміщенні райдержадміністрації. Вітали матерів-героїнь перший заступник голови РДА Сергій Фесик та керівник апарату РДА Тамара Ковальчук. Посвідчення «Матері-героїні», нагрудні знаки та квіти отримали Тетяна Герасимик (8 дітей, Невір), Віра Дарчич (5 дітей, Бихів), Оксана Дишко (6 дітей, с. Ветли), Людмила Дорош (6 дітей, с. Бірки), Тетяна Карпович (6 дітей, с. Седлище), Лариса Карпович (7 дітей, с. Нові Березичі), Текля Кухарик (8 дітей, с. Невір), Валентина Літвінчук (5 дітей (с. Бихів), Олена Пугач (5 дітей, с. Седлище), Олена Сидорчук (7 дітей, с. Бихів) та Наталія Хрупчик (6 дітей, с. Цир).

У свою чергу начальник відділу з питань трудових відносин та сімейної політики Віталій Білець наголосив, що особам, які отримали почесне звання «Мати-героїня» передбачено виплату одноразової грошової винагороди у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, - йдеться на сайті Любешівської РДА.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування