грудня

12

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У книзі «Слава і гордість культури України» описаний життєвий і творчий шлях випусків Волинського державного училища культури та мистецтв імені Ігоря Стравінського. Серед цих випусників є і любешівці – Ніна Дащенко та Карпо Оласюк.

 

І напередодні новорічних та різдвяних свят працівники відділу культури Любешівської райдержадміністрації спільно з начальником відділу Ольгою Гармонюк зробили Ніні Феодосіївні та Карпу Овдійовичу подарунок – презентували екземпляри книг «Слава і гордість культури України». «Як зазначила Ольга Василівна, книги придбані за власної ініціативи та спільними коштами. Також один екземпляр книги буде переданий в Центральну районну бібліотеку, щоб всі охочі мали можливість з нею ознайомитися», - йдеться на сторінці Любешівської РДА.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування