січня

16

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У професійне свято працівників суду, минулої п’ятниці, підбили підсумки оголошеного серед учнівської молоді конкурсу.

Одинадцять учасників із різних загальноосвітніх закладів району представили свої есе на тему «Якби я став суддею». Перше місце здобула учениця 9-Б класу Любешівського ОНЗ «Любешівська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» Соломія Зімич, друге місце – учениця 11-А класу Залізницького НВК Софія Поліщук, третє – Едуард Веремійчик із Любешівського ОНЗ, 10-А клас. Як наймолодшого учасника відзначили четвертокласника цього ж навчального закладу Данилка Малекторовича. Загалом усі учасники отримали Подяки та Грамоти Любешівського районного суду й солодкі подарунки. Фото переможниці та учасників конкурсу, а також текст твору-есе, визнаного найкращим, прес-служба Любешівського райсуду розмістила на сайті «Судова влада України».

На фото працівників суду - переможниця Соломія Зімич. 

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування